Hakkımızda

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 
TeknoRenk geleceğe ve teknolojiye umutla baktığımız bir oluşumdur.
 • Teknoloji Fikirleri

  TeknoRenk

  Teknoloji içerikleri paylaşılan bir çok site vardı fakat bunlardan bir tanesi de neden biz olmayalım dedik.

 • Neden TeknoRenk?

  Renklerin Ötesinde Teknoloji

  Sloganımızla en güncel, en renkli, teknoloji haberlerini sizlere ulaştırmak istedik. 

Hikayemiz

Hava Mükemmel ve Bizimle Yürüyün. Renklerin Ötesinde Teknoloji..

 • 2019-Aralık

  Site tasarımları denemeleri

  Bildiğiniz üzere birçok teknoloji sitesi olmakla beraber, genellikle haber sitelerinin de içerik olarak yer verdiği teknoloji gün geçtikce artmaktaydı. Bunu akılda kalıcı hale getirmek adına bizim de bir kaç tasarım denemelerimiz olmuştur.

 • 2019-Ekim

  İlk Adımlar

  Herkesin hatırlayabileceği, içerik paylaşımlarımızla, geleceğe ve teknolojiye umutla baktığımız bir çalışma ortamı oluşturmak ve bunu sağlamak için teknorenk.com u kurmaya karar verdim.

 • 2020-Mart

  Corona (Covid-19) ve Pandemi

  Tüm dünyayı etkisi altına alan bir salgın ve proje çalışmalarına ara verme durumunda kaldığumuz zamanlardı. Nitekim bu süreçte bizim de başımıza olumsuzluklar teknolojik olarak gelmişti, ekipman yenilemesine gittiğim için yaklaşık 4-5 ay kadar PC den yoksun bir biçimde, sadece Yapım Aşamasında kalan çalışmamız vardı.

 • 2020-Eylül

  Aksaklıklar peşimizden ayrılmıyor.

  PC yokluğumuz yetmezmiş gibi birde, Notebook klavye sorunu ve maddi imkansızlıklar ile PC toplanmış tek eksik monitör kalmıştı. 

 • 2020-Ekim

  Sunucu değişimi ve yeni tasarım

  Özel sebebler ve maddi durumlardan dolay sunucu değiştirme kararı almıştım, Ekim ortasında talebimizi oluşturduk ve Ekim sonunda bunu gerçekleştirdik. Tasarımımızı seçtik ve yola koyulduk. İçeriklerimizi oluşturmaya başladık. 

 • 2020-Kasım

  Açılış ve Yayın Hayatı Ertelenme

  İçeriklerimizi tamamlamıştık ve yayın hayatımıza başlamayı düşünmüştük. Genel olarak öncelikli iş hayatımızdaki iş yoğunluğu ve PC de vakit geçiremediğimiz için açılışımızı erteleme kararı almıştık.

 • 2020-Aralık

  Açılış ve Yayın Hayatı

  İçeriklerimizi tamamladık ve yeni içeriklerle birlikte yayın hayatımız başladı. Bizimle birlikte yürümek için yazarlık başvuruları açıldığında başvurunuzu yapabilirsiniz.

 • 2021-Haziran

  Tasarım Değişikliği ve Yeni Makaleler ile Yayın Hayatı

  Güncel gelişmelerden haberdar olacağınız yeni teknoloji blog ve haber sitemiz sizlerle yeni tasarımıyla tekrar yeni bilgilerle birlikte yayın hayatına başladı. Bizimle birlikte yeni adımlara ortak olabileceğiniz yazarlık başvurularımız açılınca sizleri de aramızda görmek onur verecektir.